Uczniowie klas 1-3 uczestniczyli wczoraj w grze zespołowej Escape room organizowanej w naszej szkole w ramach projektu GŁĘBIA MĄDROŚCI Z CZYTANIA W CODZIENNOŚCI. Dzieci miały 45 minut na odnalezienie klucza od sali, do którego trzeba było dotrzeć, rozwiązując zagadki, które tematycznie związane były z baśniami braci Grimm. Zwycięską grupa okazała się klasa 3, która rozszyfrowała wszystkie zadania, ale pozostali uczniowie również dzielnie dążyli do wyznaczonego celu. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie a upominki i nagrody dla zwycięzców zostaną rozdane w przyszłym tygodniu.

Powyższe działanie finansowane w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.