DEBATA PRZEDWYBORCZA

23 października 2019 roku odbyła się debata przedwyborcza kandydatów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Wzięły w niej udział: Sylwia Szewczyk oraz Zuzanna Pirowicz.
            Cieszymy się bardzo, że z naszych zaproszeń skorzystali i nas odwiedzili Wójt Gminy Pan Tomasz Czechowski, Przewodniczący Rady Gminy Pan Jerzy Tarnowski, Radna Gminy Pani Ewa Kozieł i Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Pluto-Prądzyńska.
            Kandydatki i ich sztaby miały bardzo efektowne taneczne wejścia, dziewczęta kolejno przedstawiły swoje plany wyborcze. Był czas na dyskusję, w której pytania i odpowiedzi były bardzo merytoryczne. Kandydatki doskonale poradziły sobie również z pytaniami od wyborców. Zaproszeni goście, uczniowie i nauczyciele stwierdzili jednogłośnie, że poziom tej debaty był bardzo wysoki.
Debatę profesjonalnie poprowadzili Hanna Grabowska i Marceli Pertek.

Przygotowanie debaty należało do Szkolnej Komisji Wyborczej

Działanie dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz gminy Trzebielino.