KAMPANIA WYBORCZA
NA PRZEWODNICZĄCEGO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

We wrześniu i w październiku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w warsztatach na temat prawa wyborczego i procedur dotyczących wyborów na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Efektem prac warsztatowych była profesjonalnie przeprowadzona kampania wyborcza dwóch kandydatek: Sylwii Szewczyk i Zuzanny Pirowicz. Sztaby wyborcze dziewcząt zaangażowały się m.in. w promocję planów wyborczych swoich kandydatek, rozlepianie plakatów i ulotek zachęcających do oddania na nie głosu.

Nad prawidłowością przebiegu kampanii wyborczej czuwała Szkolna Komisja Wyborcza w składzie:
Klaudia Pluto-Pradzyńska - przewodniczący,
Hania Grabowska
Oliwia Surowik
Marta Wrycza
Julia Sadyś
i Marcel Pertek.

Działanie dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz gminy Trzebielino.