Wywiad z Wójtem Gminy Trzebielino

Jednym z działań podsumowujących pracę młodzieży w projekcie "Młodzi mają głos - nakręcamy się do działania” było nagranie wywiadu telewizyjnego z Wójtem Gminy Trzebielino Panem Tomaszem Czechowskim. Zuzanna Pirowicz - Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przeprowadziła z Panem Wójtem wywiad na temat działań Gminy na rzecz dzieci i młodzieży z naszego regionu. Dowiedzieliśmy się z niego wielu interesujących faktów. Pan Wójt dokonał podsumowania propozycji dotyczących oferty spędzania czasu wolnego przez młodzież, dzięki któremu wszyscy z łatwością znajdą coś dla siebie. Ponadto Zuzanna otrzymała cenne wskazówki, jak być liderem, który potrafi współpracować na rzecz społeczności np. szkolnej. Cały wywiad był nagrywany przez naszego operatora szkolnej telewizji STAR TV - Marcelego Pertka, w myśl słów projektu: "Nagrywany się do działania".

Działanie dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz gminy Trzebielino.