Do obchodów Dnia Przedszkolaka organizowanych dzisiaj w naszej szkole dołączyli też uczniowie klas 1-3, którzy brali udział w wielu konkurencjach sportowych. Dzieci miały okazję między innymi chodzić na szczudłach, jeździć na pełzakach i rowerku, grać w kręgle, skakać na skakance, korzystać z równoważni i drążków. Uciechy nie było końca. Dzisiejsza zabawa to doskonała okazja do usprawnienia motoryki dużej u naszych najmłodszych uczniów, gdyż takie było główne założenie projektu sensorycznego, realizowanego w tym roku w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy sponsorom, którzy przyczynili się do zakupu sprzętu do zabaw ruchowych.

Projekt dofinansowany w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY, ze środków Programu FIO Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

20.09.2019 r.