GRA TERENOWA „RODZINA WOLNOŚCI”

18.10.2019 r. młodzież ze Szkoły Podstawowej w Starkowie wraz z opiekunami przygotowała grę terenową "Rodzina Wolności". Fabuła gry upamiętniała 30-lecie pierwszych częściowo wolnych wyborów do Sejmu, 20-lecie przystąpienia Polski do NATO oraz 15-lecie wstąpienia Polski do Unii Europejskiej. Zabawa stanowiła połączenie edukacji, aktywności fizycznej oraz radości z odkrywania tajemnic.
W kategorii klas 0-3 zwyciężyła klasa I. Natomiast w kategorii klas 4-8 zwycięzcami zostali uczniowie klasy IV.
Po wymagającej wyprawie wszyscy jej uczestnicy posilili się przy wspólnym ognisku.
Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły nam w organizacji gry terenowej, uczestnikom, ich opiekunom i członkom rodzin, którzy dzielnie wykonywali wszystkie zadania w terenie.

Fot. M. Bartczak

Działanie dofinansowano ze środków programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz gminy Trzebielino.