11 września grupa uczniów z klas 0 -3 uczestniczyła w wyjeździe do słupskiej sali zabaw „Dżungla”. Dzieci miały okazję nie tylko świetnie się bawić, ale usprawniać motorykę małą i dużą. W okresie wczesnoszkolnym wszelkie zajęcia sensoryczne mają ogromny wpływ na prawidłowy rozwój dziecka. Uczniowie mieli okazje korzystać z ponad 500 m przestrzeni, na której znajduje się największa konstrukcja sali zabaw w Słupsku. Ponadto do dyspozycji maluchów była wyposażona w profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie dyskoteka, mini boisko do gier sportowych, trampolina, samochodziki oraz mnóstwo innych atrakcji.

Wycieczka do „Dżungi” była częścią projektu literacko – sensorycznego, organizowanego w tym roku w naszej szkole.